Akce pro firmy a firemní uživatele


CHYSTÁME

Sledujte newsletter pro info o dalších akcích!Proběhlo

15.10.: Marek Prokop: Data z Google vyhledávání pro váš business

Marek Prokop
Nedávno jsme zkoumali, jak z chování návštěvníků vašeho webu získat podklady pro firemní rozhodnutí. Na celém internetu se ale pohybuje přes dvě miliardy lidí a zanechává na něm své stopy. Dobrý stopař z nich vyčte pro firemní marketing neocenitelné informace a Google nám k tomu poskytuje některé možnosti . Naučte se využívat nástroje Googlu (keywordtool, Trends, Alerts a další) k odhalování poptávky, spotřebitelských preferencí a analýze konkurence.

I tentokrát se k tématu setkáte s expertem z nejpovolanějších. Marek Prokop je specialista na internetové obchodní strategie a marketing. Napomohl vzniku několika známých projektů a firem (Dobrý Web, H1.cz) a nyní se ve společnosti PROKOPsoftware, kterou založil v roce 1993, věnuje konzultacím a školení.


AdWords17.9.: Reklamy Google

Reklamy AdWords od Googlu jsou jedním z nejpoužívanějších a nejdostupnějších způsobů online reklamy pro firmy jakékoli velikosti. Vybrat pár klíčových slov a slušně napsat texty už pro dosažení maximálního výkonu ale už nestačí. Podíváme se na to, jak co nejlépe vytěžit zákazníka reklamou ve vyhledávání, jak cílit a zaujmout v Google Display Network a jak pracovat s retencí zákazníků pomocí remarketingu.
Tématem vás provede opět odborník z nejpovolanějších, a v oblasti AdWords je to rozhodně Petra Větrovská. Petra se zabývá PPC reklamou již 8 let, pracovala pro online marketingovou agenturu Dobrý web, skupinu mediálních agentur Group M a poslední téměř čtyři roky pro H1.cz. Občas přispívá na vlastní blog vetrovka.cz. Jako vždy spoléháme i na vaše zkušenosti, náměty a dotazy.


Analytics15.8.: Google Analytics

Google Analytics je daleko víc, než jen software na měření provozu na vašem webu. Z technických dat se dá získat spousta námětů pro řízení vaší firmy - od marketingu přes obchod až třeba po produkci a výrobu. Na praktické přednášce jednoho z předních českých odborníků na Google Analytics Romana Appeltauera (O
nline Performance Management Team Leader, Telefónica Czech Republic) se dozvíte, jak umět "číst" informace o chování návštěvníků vašeho webu a přetavit je do podoby "business inteligence" pro vaši firmu. Přednáška a následný networking je určena lidem, kteří mají na starosti různé firemní činnosti jak těch nejmenších firemních projektů nebo i živnostníků, až po velké firmy.

Záznam najdete online zde..


5.4.2012, 18h: Mobile Security

Mobile security
Široký rozmach mobilního internetu staví uživatele a tvůrce mobilních aplikací před nové bezpečnostní problémy. První část přednášky vám tyto problémy představla z pohledu vývojáře, druhá pak z pohledu uživatele. Přednáší Ondřej Zahradník (Senior Softwate Engineer)
 a Petr Dvořák (Partner & iOS Development Lead) ze spol. Inmite, zabývající se vývojem zakázkových i veřejných aplikací pro různé mobilní platformy. Přednášející zároveň přinesli svoji zkušenost s vývojem aplikací pro bankovní sektor a pro oblast softwarové bezpečnosti. 

23.2.2012: Google+ pro firmy

Akce speciálně pro firemní uživatele pokračovaly tentokrát večerem, na kterém se pohledem firemních uživatelů zkoumali sociální síť Google+ a to, jak firmy mohou využít její potenciál.
Večerem vás provedla Eliška Hutníková, která se ve spol. H1.cz zabývá tvorbou strategií propagace v sociálních sítích a realizací konkrétních projektů, zároveň patří ke klíčovým organizátorům Google User Group.


23.1.2012: Google Apps pro střední a velké firmy

Druhá akce našeho pilotního projektu pro firmy, které využívají služeb Google nebo se k tomu chystají, byla opět o Google Apps, ale tentokrát pohledem středních a velkých firem. Prezentace byla určena pro IT manažery a IT architekty středních a velkých firem, kteří užívají nebo plánují zavedené Google Apps, ale obsah workshopu bude zajímavý i pro další firemní uživatele. Večerem vás provedli specialisté ze spol netmail: Bohuslav Dohnal, ředitel společnosti; Pavel Samec, Google Apps specialista a Martin Lepka, Google Apps specialista.

28.11.2011: Google Apps ve firmě

Jste začínající startup nebo podnikáte řadu let? Určitě jste hledali ideální řešení pro firemní emaily, kalendáře a dokumenty. Pokud jste vybrali a používáte nebo uvažujete o Google Apps, zveme vás 28.11. od 19 hodin do TechSquare na přednášku Google Apps pro firmy od Ivana Kutila a Přemysla Brýla z AppSatori. Report z akce najdete na stránce Z naší první akce
Podřízené stránky (1): Z naší první akce
Comments